Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/kunefene/esporlar.com/wp-content/plugins/error-log-monitor/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
PlayerUnknown's Battlegrounds için Vikendi haritasında değişiklikler | Türkiye'nin E-Spor Haber Portalı

PlayerUnknown’s Battlegrounds için Vikendi haritasında değişiklikler

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununda altıncı sezon başladığı zaman oyuna hem yeni bir harita eklenmişti, hem de Vikendi haritası oyundan kaldırılmıştı. PUBG oyununun geliştirici ekibi bu haritanın yeniden düzenlendikten sonra oyuna tekrardan ekleneceğini belirtmişti ve geçen gün de yapılan yeni bir açıklama ileöğrenmiş olduk ki Vikendi, yedinci sezonda bu popüler Battle Royale oyununa geri dönmüş olacak. Tabii ki bu geri dönüş ile birlikte haritada da önemli değişiklikler yaşanmış olacak.

PUBG, Vikendi haritasını tamamen yeniliyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre yedinci sezonda Vikendi haritası geri döndüğü zaman, haritadaki en büyük değişiklik trenler olacak. Evet, artık bu haritanın birçok farklı bölgesinde hareket eden trenlerle karşılaşabileceksiniz. Bununla birlikte artık Vikendi, tamamen kar temalı bir harita olmayacak. Haritanın bazı bölgelerinde kar tamamen ve kısmen erimiş olacak. Zaten trenler de genelde o bölgelerde oyuncuların karşısına çıkacak gibi görünüyor.

Tüm bunların haricinde, Vikendi haritasındaki Dinopark artık Dinoland olarak anılacak ve daha büyük olacak. Ayrıca Dinoland, genel anlamda da iyileştirilmiş olacak. Abbey ise Mount Kreznic bölgesine alınacak; Tovar ve Movatra bölgeleri de Vikendi haritasından tamamen silinecek. Ayrıca oyuncular bu yenilenmiş haritayı PUBG oyununun test sunucularındaki özel maçlar aracılığı ile deneyimleyebilecek ve geliştirici ekibe geri bildirim gönderebilecek. Yani, şu an oyuna giriş yapıp, yenilenen Vikendi haritasını görebilirsiniz efendim.

Bir cevap yazın