Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/kunefene/esporlar.com/wp-content/plugins/error-log-monitor/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
Overwatch'da Yeni Karakter 'Echo' Heyecanı | Türkiye'nin E-Spor Haber Portalı

Overwatch’da Yeni Karakter ‘Echo’ Heyecanı

Güzel bir ivme yakalayan Blizzard Entertainment firmasının yayınladığı Overwatch oyununa ‘Echo’ ismiyle bir karakter eklendi. Echo’nun özelliklerinin neler olduğunu gelin birlikte inceleyelim.

Mayıs 2016’da piyasaya sürülen Overwatch, aradan geçen 4 yıla rağmen hala popüler oyunlar arasında yer alıyor. Dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunan yapımın geliştiricisi Blizzard Entertainment, devamlı oyun üzerinde geliştirme ve yenilikler getiriyor. Bu sayede oyuncu sayısı düşmeden ve daha da yükselerek devam eden oyunda yeni bir karakter eklendi. Uzun zamandır üzerinde çalışılan Echo adlı karakter Overwatch’a getirildi.

Echo karakteri oldukça hareketli. Düşmanlara gönderdiği yapışkan bomba salvosu, belirli bir süre sonra patlıyor. Uçma gücü de bulanan karakter, canı yarının altında olan karakterlere ışın göndererek büyük hasar veriyor. Ayrıca belirlediği rakibi klonlayarak onun yeteneklerini de kazanan Echo, oyuncular tarafından baya sevilecek gibi görünüyor.

Overwatch'a Echo karakteri eklendi
Overwatch’a Echo karakteri eklendi

Echo Dışında Yenilikler de Var

Diğer yandan Echo’nun yanı sıra yeni bir rekabetçi modda oyuna eklendi. Açık Rekabetçi Sıra, Arcade’e de geldi. Blizzard’ın açıklamasına göre dört hafta kadar oynanabilir olacak.

Mayıs ayında dördüncü yılını geride bırakacak olan Overwatch, 2020’nin başında 50 milyon oyuncu barajını geçmişti. Bu sayı oyun dünyasında ciddi yer edindi.

Daha çok hikaye odaklı oynanacak olan Overwatch 2 ise ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda Blizzard cephesinden bir açıklama gelmedi. Overwatch 2’de yeni karakterler, modlar, haritalar ve özelliklerin olması merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın