Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/kunefene/esporlar.com/wp-content/plugins/error-log-monitor/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
Mount & Blade II: Bannerlord, Her Gün Güncelleme Alıyor | Türkiye'nin E-Spor Haber Portalı

Mount & Blade II: Bannerlord, Her Gün Güncelleme Alıyor

Türkiye’nin en büyük oyun yapım şirketlerinden biri olan TaleWorlds Entertainment, uzun süren bir oyun geliştirme aşamasından sonra Mount & Blade II: Bannerlord’u erken erişime açtı. 30 Mart’ta Steam platformuna eklenen oyun, piyasaya çıkalı 1 hafta olmasına rağmen milyonları geçen bir oyuncu kitlesine ulaştı. Mount & Blade serisinin diğer oyunlarıyla da dünya çapında büyük ün kazanarak çok büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan TaleWorlds, 8 yıl aradan sonra çıkardığı oyunu ile bir kez daha kendini kanıtladı.

Her Güne Bir Güncelleme

Mount & Blade II: Bannerlord oyunu 8 yılda geliştirilmiş olsa da hala eksiklerinin ve hatalarının olduğu firma tarafından söylenmişti. Bu sebeple oyunu satın alan oyuncular karşılaştıkları hataları firmaya bildirmeye başladılar. TaleWorlds oyuncı geri bildirimlerine ne kadar önem verdiğini kanıtlar nitelikte bir hamle yaparak oyuna her gün yeni güncelleme yaparak hataları bir bir kapatmaya başladı. İşi sıkı tutan firma oyuncularında takdirini kazandı.

Oyunu TaleWorlds’ün sitesinden veya Steam üzerinden alan oyuncuların geri bildirimleri ise yüzde 85 olumlu oldu. Steam üzerinden ‘Çok Olumlu’ statüsünde yer alan oyun. Aynı zamanda yılın en iyi çıkış yapan oyunu olarak Steam’de eklendi.

Daha uzun bir süre daha Mount & Blade II: Bannerlord zirvede duracak gibi görünüyor. Ancak erken erişimden çıktığı zaman nasıl bir yol çizeceği şimdiden merak konusu. Umuyoruz TaleWorlds oyunu geliştirmeye devam eder.

Bir cevap yazın